Clockwork


 
CalendarCalendar  FAQFAQ  Grupy  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Rangi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ArchieAdmin
avatar

Cytat : Jakiś tam cytat bla bla bla bla bla bla bla bla bl
Gif :
Tytuł : Szpieg z Listu
PD : 100
: 100
Wiek : 100
Krew : Czystość
Narodowość : Narodowość
Pieniądze : 666

PisanieTemat: Rangi   Nie Mar 30, 2014 11:01 am

"Jedynie po katastrofie możemy zostać wskrzeszeni.
– Dopiero, kiedy wszystko stracisz masz swobodę robienia wszystkiego, co chcesz. "

----------Podziemny Krąg


✬ Klasa rządząca:

✪ Królowa/Król [0/1] (w razie braku jest nim Admin)
Głowa Państwa, jest głównym reprezentantem swojego kraju oraz dzierży w rękach władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą, która jest dla lepszej organizacji przeniesiona częściowo na mniej wpływowe jednostki - Ministrów oraz Wojsko.
✪ Sekretarz [0/1]
Prawa ręka władcy oraz jego prywatny doradca. W razie absencji Króla, to on przejmuje częściową władzę nad państwem (w równym podziale z Ministrami) oraz pełną kontrolę zarządczą nad Wojskiem.
✪ Ministrowie "Rada Cnót": [0/8]
❉ Roztropność [0/2]
cnota moralna, która wyraża się umiejętnością dobierania właściwych środków prowadzących do celu. Jest zasadą doskonalenia postępowania człowieka. Człowiek roztropny korzysta z rozumu, który powinien dostarczać elementów osądu czy też kryteriów oceny.
(Minister Edukacji i Szkolnictwa)
❉ Sprawiedliwość [0/2]
osoba starająca się działać sprawiedliwe przykłada do siebie i innych ludzi zawsze tę samą miarę moralną, i stara się w relacjach z nimi postępować zawsze zgodnie z wyznawanymi przez siebie zasadami etycznymi. Dotyczy to szczególnie sytuacji, w których występuje konflikt interesów.
(Minister Zdrowia i Sprawiedliwości)
❉ Umiarkowanie [0/2]
cnota moralna, która polega na używaniu rozumu dla panowania nad własnymi instynktami i potrzebami. Oznacza umiejętność korzystania z dóbr materialnych zgodnie z ich celem.
(Minister Gospodarki i Handlu)
❉ Męstwo [0/2]
cnota moralna, która polega na umiejętności podjęcia dobrej decyzji mimo niesprzyjających warunków zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Cnota męstwa czyni zdolnym do stawienia czoła próbom i narażenia się na nieprzyjemne konsekwencje w imię wyższych wartości.
(Minister Spraw Wewnętrznych i Zewnętrznych)


✬ Wojsko:

✪ Major
[0/1]
Żołnierz ustawiony najwyżej w hierarchii, demokratycznie wybierany wśród wojska co pięć lat. Jest głównym strategiem i dowódcą wyszkolonej armii, na którego barkach spoczywa odpowiedzialność za działania i życie swoich ludzi.
Podlega jedynie Królowi/Królowej oraz Sekretarzowi. Przewodzi Królewska Flotą.
✪ Oficerowie [0/2]
Stopień niższy od majora - jego reprezentanci są wybierani przez swojego zwierzchnika na miejsce doradców. Dwóch oficerów może jednogłośnie zakwestionować rozkaz Majora, ale tylko pod wyraźnym pretekstem.
✪ Egzekutorzy [0/3]
Wyspecjalizowani żołnierze, którzy w razie nadzwyczajnej sytuacji są odpowiedzialni za dokonywanie kar śmierci na więźniach.
✪ Żołnierze [0/∞]
Członkowie armii, jacy przeszli kilkuletnie szkolenie lub też są w jego trakcie.
✪ Medycy [0/∞]
Część żołnierzy, która w razie nagłych wypadków posiada wiedzę medyczną, wystarczającą do udzielenia pomocy nawet w razie ciężkich ran.


✬ Mieszczaństwo:
✪ dowolny zawód
(prócz pracowników podziemnej elektrowni i budowlańców)


✬ Klasa niższa:
✪ Pracownik elektrowni
[0/∞]
✪ Budowlaniec [0/∞]


✬ Villains:
✪ Pumpkin King [0/1]
Dowódca grupy - zdobył swoje miejsce poprzez pokonanie (ew. zabicie w równej walce) poprzedniego dowódcy. Podlegają mu wszyscy członkowie grupy.
✪ Dawny żołnierz [0/∞]
Były członek armii, który zbuntował się przeciwko dyktatorskiemu systemowi, albo został z różnych względów skazany przez Sąd Wojskowy na banicje i odebrano mu majątek oraz tytuły.
✪ Rzezimieszek [0/∞]
Najzwyklejszy złodziej, który zaopatruje siebie oraz swoich pobratymców w rzeczy potrzebne do przeżycia. Często jest też na wynajęcie przez mieszkańców albo innych członków Villains do podprowadzenia określonej rzeczy.
✪ Handlarz broni [0/∞]
✪ Handlarz narkotyków [0/∞]
✪ Handlarz organów [0/∞]
✪ Morderca/Gwałciciel [0/∞]
Jedni z gorszych przestępców, którzy albo nie zostali złapani albo udało im się zbiec z więzienia i znaleźli schronienie w grupie, proponując im swoja pomoc w zamian za bezpieczeństwo.
✪ Pirat powietrzny [0/∞]
Kapitan oraz jego dzielni majtkowie, którzy walczą wraz z Królewską Flotą, poruszając się na ukradzionych oraz mocno zmodyfikowanych maszynach wojennych. Zajmują się oni też grabieżą powietrznych statków handlowych oraz wycieczkowych.
✪ Inny (do wymyślenia) [0/∞]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/7JCbtaK.png https://i.imgur.com/OIxRPlC.png
 
Rangi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Clockwork :: DZIAŁ ORGANIZACYJNY :: Wydział Magii Eksperymentalnej i Katedry Magicznego Sportu-
Skocz do: