Clockwork


 
CalendarCalendar  FAQFAQ  Grupy  Indeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 R E G U L A M I N

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ArchieAdmin
avatar

Cytat : Jakiś tam cytat bla bla bla bla bla bla bla bla bl
Gif :
Tytuł : Szpieg z Listu
PD : 100
: 100
Wiek : 100
Krew : Czystość
Narodowość : Narodowość
Pieniądze : 666

PisanieTemat: R E G U L A M I N   Sob Mar 29, 2014 4:04 pm

"Pierwsza zasada kręgu – o kręgu się nie mówi.
Druga zasada kręgu – o kręgu się nie mówi.
Trzecia zasada – ktoś ma dość, słabnie, pęka, koniec walki."

------ Podziemny KrągA jak ADMIN
1. Administracja ma zawsze racje.
2. Jeżeli Administracja nie ma racji, to patrz punkt 1.
3. To był żart.
4. Administracja to ludzie z krwi i kości, więc nie są nieomylni, oraz nie są no-life'ami i nie będą dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
5. Ale będą często. Bardzo. I będą patrzeć.

B jak Bardzo-nie-lubi
6. Nikt nie lubi kłótni, dlatego jakiekolwiek wyzywanie się lub obrażanie (poza fabułą) będzie karane surowo i bezlitośnie.
7. To samo tyczy się wyśmiewania kogokolwiek z powodów religijnych, kulturowych, koloru skóry, poglądów politycznych i egzystencjalnych, orientacji i koloru bielizny. It's not cool.
8. Nikt nie lubi też obrazków rozciągających forum, więc wielkość rozmiary avatarów nie mogą przekraczać 280x450, a ew. obrazków w podpisach: 450x300

C jak Chyba-wiadome
9. Jak wiadomo bilokacja jest zakazana, forum zahaczające nieco o fantastykę nie jest jednak typem, jakie prawa fizyki omijają szerokim łukiem. Nikogo nie ma w dwóch, trzech, ewentualnie siedmiu miejscach naraz. (no chyba, ze rozerwała go dawno zapomniana mina)
9,5. Wyjątkiem od powyższego, są ew. misje albo eventy.
10. Karty Postaci mają być pisane samodzielnie, jeśli do Administracji dojdzie potwierdzona informacja o plagiacie postać jest natychmiastowo kasowana.

D jak Dawać-przykład
11. Posty mają być schludne oraz w miarę poprawne gramatycznie i interpunkcyjnie. Poziom forum zależy od jego graczy, więc byłoby nam miło, gdybyście pomogli utrzymać go wysoko.

E jak Elokwencja
12. Dla niektórych elokwencja dla innych 'lanie wody', nie istotne: na forum nie obowiązują wymagania co do długości pisania postów, więc można zarówno pisać elaboraty na całodzienne 'scrollowanie' (przewijanie myszką), albo krótkie, pełne napiętej akcji notki.

F jak Fabuła
13. Jest w całości wymyślona przez adminów, więc kopiowanie jej jest surowo zabronione.
14. Jest tylko jedna, więc proszę nie tworzyć żadnych 'Wolnych opowieści', oraz stosować się do niej.
Np: Jeśli dane miejsce jest niebezpieczne, to znaczy, że jest naprawdę niebezpieczne i lepiej nie zapuszczać się tam np na beztroski spacerek.

G jak Gadanie
15. Offtopowanie w nieprzeznaczonych do tego miejscach będzie karanie obcięciem kciuka~

H jak Hehe
16. Ten mroczny śmiech oznacza, że Mistrz Gry ma na całym terenie fabuły wolną rękę. To jego śmiech. Może zaskoczyć gracza zawsze i wszędzie. I od jego złośliwości zależy czy będzie to podczas waszej kąpieli czy na misji. Więc w razie swawoli w nieprzystosowanym do niej miejscu, trzeba być przygotowanym, że MG weźmie sytuacje w swoje ręce i zafunduje odważniakom jazdę bez trzymanki z udziałem pełnej dostępnej fauny i flory.

I jak Ideał
17. Wszelkie perfekcyjne jednostki nie maja tu prawa bytu, 'overpowerowanie' będzie karane ciężką ręką sprawiedliwości i pociągało za sobą szkody dużo większe, niż te które mogło zebrać bez naciągania możliwości postaci.

J jak Jagniątka
18. 'Świeżaczki', czy też Nowi Gracze (jak zwał tak zwał) są tu zawsze mile widziane. Jakiekolwiek przytyki, wyśmiewanie, czy przepędzanie ich też będzie pociągało za sobą konsekwencje.
19. Również jakiekolwiek prześladowania są w bardzo złym tonie.

K jak Klęcie
20. Na rzucanie mięsem na fabule, zarówno w dialogach jak i opisach, jesteśmy skłonni przymknąć oko. Na fabule są ciężkie czasy. Byle bez przesady. No chyba, że postać jest szewcem < ba dum tss >
21. Za to turniej na wyzwiska w tematach pozafabularnych będzie kończył się publicznym upokorzeniem w postaci całodniowego trzymania się za ręce.

L jak Łamanie-regulaminu
22. Lepiej nie - taka Nasza rada.

M jak Miłość
23. Uprawianie jej na fabule jest dozwolone, ale w ogólnych granicach dobrego smaku, oraz musi być poprzedzone widocznym napisem: '+18'. Przy okazji wszelkie kopulacje i nadmierne macanki na SB będą karane 40 minutowym banem.

N jak Nieobecności
24. Jeśli gracz będzie nieaktywny bez usprawiedliwienia przez okres dłuższy niż 4 miesiące, konto zostaje skasowane, a KP przeniesiona do archiwum.

O jak Ostrzeżenia
25. Każdy gracz ma ich trzy, po nich następuje Nagana. Ale ona jest tylko jedna. Dalej jest już tylko banicja.

P jak Pacjenci
26. Jeśli postać zostanie zraniona, obowiązuje ją kilkudniowy odpoczynek, nikt nie może zostać natychmiast magicznie uleczony bez wizyty u lekarza, w szpitalu, która będzie spisana fabularnie (Administracja zaufa wam i uwierzy, że każdy jest w stanie wycenić jakość rany i ilość dni (nie fabularnych, tylko realnych) których potrzebuje, by choć nieco wydobrzeć). Służy to nadaniu walkom prawdziwości.
27. Wyjątkiem są postacie, które same są medykami i mogą do pewnego stopnia zoperować się na własną rękę.

R jak Racje
28. Każdy je ma i każdy ma prawo ich bronić. Admini nie są dyktatorami, dlatego, nawet do każdego punktu regulaminu można się odwołać i wdać w dyskusje - kto wie, może pomożemy sobie nawzajem i coś naprawimy?

S jak Surowo-wzbronione
29. Kopiowanie jakichkolwiek tekstów znajdujących się na forum, ponieważ jest to równoznaczne z kradzieżą.
30. To samo tyczy się wszelkich obrobionych tu artów.

T jak Talent
31. Uprasza się o nie przesadzanie z talentami postaci, oraz jej umiejętnościami. Tak samo jak z amunicją, czy dochodami - wszystko się kiedyś kończy.

U jak Uwagi
32. Wszelkie uwagi nie będą trafiały do kosza, ale będą na równi i tolerancyjnie rozpatrywane.
33. Administracja jest również łasa na nowatorskie pomysły, propozycje bestii, broni, praw jakie może wprowadzić do fabuły. Można walić z tym śmiało, ale dopiero po gruntowniejszym przemyśleniu.

W jak Wyjaśnienia
34. Przyda się wyjaśnić wszędobylstwo MG, jakie zapewne dla niektórych może być męczące: To wszystko nie jest wadą... MG jest życiem i akcje nakręcać będzie jego nieprzewidywalność.

X jak... X jest tajne...

Z jak Zastrzeżenia
35. Administracja zastrzega sobie możliwość zmieniania regulaminu, ale po uprzednim poinformowaniu graczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/NriQWKB.png https://i.imgur.com/7JCbtaK.png https://i.imgur.com/OIxRPlC.png
 
R E G U L A M I N
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Clockwork :: DZIAŁ ORGANIZACYJNY :: Zasady-
Skocz do: